O nas

Poznajmy się bliżej

Twoja sprawa naszym priorytetem

Adwokat Radosław Krakowiak jest członkiem Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w czołowych Kancelariach Adwokackich na terenie całego kraju. Praktykował również w  w Sądzie Okręgowym w Warszawie. W. Jest absolwentem Szkoły Prawa Procesowego Agaty Rewerskiej. Swoje zainteresowania w dziedzinie zasiedzeń zdobył skrupulatnie studiując orzecznictwo oraz prowadząc sprawy. W swojej praktyce zawodowej przeprowadził dziesiątki spraw o zasiedzenie, także takich o skomplikowanym charakterze sprawy.

Opisz swoją sprawę

Opinie od naszych klientów

Prezentujemy Państwu opinie, które zdobyliśmy od naszych zadowolonych Mocodawców.

Kancelaria bardzo mi pomogła w mojej sprawje rozwojowej. Był to najtrudniejszy okres w moim życiu. Dzięki pomocy i wsparciu kancelarii jakoś przetrwałam to wszystko . Polecam.

Marta

Pełen profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w powierzone sprawy. Polecam każdemu poszukujacemu dobrego adwokata w Kielcach.

Mariola

Kancelaria jak najbardziej zasługuje na pozytywną opinie. Byłem zmuszony wziąść sobie adwokata do beznadziejnej sprawy. Dzięki pomocy prawnej uzyskanej w tej kancelarii wszystko skończyło się dobrze. Także polecam wszystkim w potrzebie….

Mateusz

Pracujmy razem

Porozmawiajmy - Zadzwoń